Barcatering - barmanská show

Zábava pro firmy

Skvělá nabídka právě pro Vás pro zpestření Vaší firemní akce!!

Pro zábavu na Vaší firemní párty jsme schopni zajistit program v podobě barmanských soutěží a dalších zajímavých nabídek pro Vaše klienty a hosty.

Soutěž o "Nejlepší koktejl večera"

Prvních deset soutěžících, kteří se přihlásí do této soutěže si prakticky vyzkouší za mobilním barovým pultem přípravu soutěžních koktejlů pod dohledem profesionálních barmanů. Budou mít k dispozici suroviny k přípravě koktejlu. Poté se odstartuje vyřazovací maraton v rychlosti namíchání stejného druhu koktejlu dle určeného postupu. Vítězí správně namíchaný a nazdobený drink v co nejrychlejším časovém termínu.

Soutěžící obdrží certifikát o účasti v soutěži. Vyhlášení 1. – 3. místa.

Soutěž o "Nejlepší skupinový koktejl"

Vaši hosté budou rozděleny do jednotlivých skupin. Každá skupina bude mít k dispozici na 5 minut plně zásobený mobilní bar, na kterém musí namíchat koktejl podle své fantazie a pojmenovat ho. Koktejly následně hodnotí porota, ve složení: zástupce Vaší firmy, barman z naší agentury, moderátor a případně i další Vámi určená osoba.

Soutěž v "Pití MAXI koktejlu na čas"

Vaši hosté budou rozděleny do jednotlivých skupin, (max. 5 skupin ). Každá skupina obdrží od našich barmanů speciálně namíchaný MAXI koktejl a MAXI brčka. Vítězí skupina, která svůj MAXI drink vypije nejdříve!

Výuka koktejlů s přednáškou

Barman z naší agentury na svém mobilním barovém pultu seznámí přítomné, jak připravit a namíchat koktejly (v šejkru, přímo do skla, v mixéru, v míchací sklenici), vysvětlí pojmy, zdobení a vše další, co s barmanstvím souvisí. Zároveň poradí, jaký alkoholický (i nealkoholický) drink si mohou hosté (klienti) sami doma namíchat, jak postupovat a jaké použít suroviny. Po přednášce si každý z přítomných hostů (klientů) může zkusit namíchat svůj vlastní chutný koktejl za pomoci našich barmanů. Fantazii se meze nekladou.

Hra či soutěž podle Vás

Dle možností může náš barmanský tým připravit podle Vašeho přání nebo nápadu i jinou zajímavou soutěžní zábavu.

Každého vítěze či vítěznou skupinu odměníme reklamními nebo dárkovými barmanskými předměty či lahví kvalitního alkoholu.

Socialní sítě


YouTube Twitter

NAPSALI O NÁS

  • noviny1 noviny1

Rychlý kontakt

Telefon:  +420 777 270 612

Email:   info@barcatering.cz